Novinky

Naši dodavatelé hasicích přístrojů

Hasicí přístroje odebíráme jen od prověřených dodavatelů

Kovoslužba hasicí přístroje a.s.logo Kovoslužba Titan

Kovoslužba hasicí přístroje a.s. je společnost s nejdelší historií oprav a výroby hasicích přístrojů v České republice, která zasahuje až do dvacátých let minulého století.

V dnešní době patří mezi nejvýznamnější výrobce s největším počtem hasicích přístrojů na trhu.

V době obrovského přílivu hasicí techniky z komunistické Číny se společnost snaží uvádět na trh produkty pouze české výroby od českých pracovníků. Nabízí rozsáhlý a ucelený sortiment přenosných hasicích přístrojů. Veškeré výrobky jsou vyráběny na moderních strojích v jejich dílnách a jsou certifikovány dle platných norem a legislativy České republiky a Evropské unie. Od roku 1999 výrobu a služby realizuje v rámci systémové certifikace ISO 9001.

Kovoslužba hasicí přístroje a.s. je zakládajícím členem Českomoravské komory výrobců hasicích přístrojů.

Webové stránky: www.kovosluzba-hp.cz

Albeco spol s.r.o.ALBECO logo

Firma Albeco spol. s r.o. se zabývá výrobou požární techniky (hasicích přístrojů, hydrantových systémů, skříní pro přenosné hasicí přístroje) a zpracováním plechu (výroba skříní elektrických rozvaděčů, klíčenek, atd). Povrchovou úpravu výrobků provádí na vlastním tryskacím zařízení, poté výrobky nakomaxituje a vypaluje v peci. Dále provádí opravy hasicích přístrojů, tlakové a periodické zkoušky.

Společnost Albeco je držitelem certifikátu ISO 9001. Hasicí přístroje jsou schváleny dle evropských norem EN3.

Webové stránky: www.albeco.cz

Reference

V regionu Praha o okolí provádíme nejlevnější revize hasicích přístrojů, hydrantů a dalších požárně bezpečnostních zařízení.

Revize provádíme VŽDY s platným oprávněním a pojištěním odpovědnosti vztahující se k technicko - organizační činnosti v požární ochraně.

Vytvořil Matyáš Kalenda © 2014. Všechna práva vyhrazena.