Novinky

Proč u nás?

Požární prevence - jednička na trhu

Protože jsme profesionálové ve svém oboru

Na úseku požární ochrany působíme od roku 2012 a v současné době nabízené požární služby zajišťujeme pro více jak 300 společností.

Jsme flexibilní

Při realizaci zakázky se plně přizpůsobujeme požadavkům klienta na termínu plnění objednaných služeb.

Ručíme za svou práci

A to jak odpovědnostní pojistkou za způsobenou škodu do výše 5 000 000,- Kč, tak osobní odpovědností, kdy v případě kontroly HZS, nebo vzniku mimořádné události, jsme našim zákazníkům plně k dispozici.

Jsme transparentní

Při tvorbě cenové nabídky vycházíme z aktuálního ceníku, ve kterém si můžete orientační cenu za poptávané služby dopředu sami spočítat.

Optimalizujeme Vaše náklady

Díky využití moderních technologií, jako je vzorová požární dokumentace, nebo kvalifikovaný elektronický podpis, pro své zákazníky optimalizujeme celkové náklady vedoucí k zajištění legislativních povinností na úseku požární ochrany.

Staráme se za Vás

V případě jednorázové nebo dlouhodobé spolupráce je pro nás samozřejmostí Vás, naše zákazníky s dostatečným časovým předstihem upozorňovat například na termíny provedení preventivních požárních prohlídek, termíny revizí hasicích přístrojů, termíny kontroly zařízení pro zásobování požární vodou, apod.

Veškeré činnosti zajišťujeme výhradně prostřednictvím osob s odbornou způsobilostí.

Pro poskytnutí bližších informací nebo objednání některé z nabízených služeb nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Reference

V regionu Praha o okolí provádíme nejlevnější revize hasicích přístrojů, hydrantů a dalších požárně bezpečnostních zařízení.

Revize provádíme VŽDY s platným oprávněním a pojištěním odpovědnosti vztahující se k technicko - organizační činnosti v požární ochraně.

Vytvořil Matyáš Kalenda © 2014. Všechna práva vyhrazena.